СПОСОБИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕНЬ МАГАЗИНУ Re-Gard

ВАЖЛИВО:

  • Замовлення формується до відправки після внесення 10% передоплати або повної оплати замовлення;
  • Доставка перевізниками Нова Пошта та Укрпошта здійснюється за рахунок покупця по тарифам перевізника.

Доставка кур'єром по м. Дніпро:

Вартість доставки замовлення кур'єром по м. Дніпро (від 40 грн, в залежності від віддаленості) слачується готівкою при отриманні. Товари нашого магазину доставляються протягом 1-3 робочих днів з 10-00 до 18-00.
Замовлення кур'єром доставляються до дверей або за вказаною адресою за попередньою домовленістю.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ:

Відправка по території України проводиться наступними службами доставки:

НОВА ПОШТА - доставку замовлення можна оформити в будь-яке відділення НП або ж замовити доставку кур'єром на вашу адресу. Для оформлення доставки вкажіть адресу або відділення НП в поле "Коментар". Терміни доставки 1-3 дні з моменту відправки.
Зверніть увагу: Термін безкоштовного зберігання посилки на складі «Нова Пошта» - 5 днів. Для отримання замовлення необхідно пред'явити документ, що засвідчує особу (паспорт, посвідчення водія).

УкрПошта - доставка здійснюється у всі населені пункти України. Терміни доставки 2-4 дні з моменту відправки. Відправлення «Укрпошта Експрес» доставляються в строк 1-2 дня. Можлива доставка на вашу адресу. Термін зберігання посилки - 5 днів.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА:

Якщо з яких-небудь причин ми затримали відправку вашого замовлення, ми зобов'язуємося дыыставити його за наш рахунок в якості компенсації за принесені незручності.